לאנצ'ים

בכדי שנוכל להציע מגוון מנות רחב במחיר נוח אנו חייבים להתכונן ולהיערך במטבחים שלנו מספיק זמן מראש ולהימנע מהכנת מנות מיותרות. כדי שנוכל לעשות, אנו מבקשים שתודיעו לנו מראש באלו ימים תרצו לאכול ארוחת צהריים. הארוחה תחכה לכם בכל יום שבחרתם בבית הספר. לצערנו לא נוכל לספק לכם ארוחות בימים אליהם לא נרשמתם.

ההרשמה הנה למנוי מתמשך, כלומר אתם תקבלו את ארוחת הצהריים בכל יום שבחרתם מידי שבוע, אלא אם כן תקפיאו את המנוי או תשנו את הימים שבחרתם. אנו מבצעים את החיוב מידי שבוע, ביום שלישי בחצות, עבור השבוע העוקב בגין המנות המעודכנות אצלכם במנוי באותה עת.

עלות ארוחת לאנץ' הנה 25 ש"ח. כדי שיהיה לכולם נוח וברור יותר, החיוב נעשה בכל יום שלישי עבור השבוע העוקב. הסכום לחיוב יהיה מחיר המנה היומי כפול הימים שבחרתם בכל שבוע למעט ימי חופשה על פי לוח החופשות של משרד החינוך, למשל אם בחרתם לאכול צהריים בימי שני ושלישי הסכום לחיוב יהיה 50 ₪ (25 ₪ כפול 2 ארוחות בכל שבוע).
מהרגע שהזמנתם, אנחנו נצטרך מספר ימים להתארגנות. כל מי שירשם, יבחר מנות ויעדכן פרטי תשלום עד יום שלישי בכל שבוע, יוכל ליהנות מהן כבר מיום א' הראשון לאחר מועד ההזמנה.  כל מי שירשם ויבחר מנות בימים רביעי עד שבת, יוכל ליהנות מהן מיום א' השני לאחר מועד ההזמנה.

ניתן בכל עת להיכנס לאזור האישי דרך כניסת המנויים https://get-lunch.xyz/, להתחבר באמצעות תעודת הזהות של התלמיד ומספר הטלפון איתו נרשמתם (או של ההורה או התלמיד) ושם תוכלו לראות את כל הפרטים.

ניתן בכל עת להיכנס דרך כניסת המנויים https://get-lunch.xyz/, להתחבר באמצעות תעודת הזהות של התלמיד ומספר הטלפון איתו נרשמתם (או של ההורה או התלמיד), שם ניתן תמיד לעדכן ולשנות מנה בקלות. מאחר ואנו מזמינים את המנות מראש עדכון מנה שתבצעו בימים א-ג יכנס לתוקף ביום א' הראשון לאחר מועד העדכון. עדכון מנה שתבצעו בימים ד' עד שבת יכנס לתוקף ביום א' השני לאחר מועד העדכון.

ניתן בכל עת להיכנס לאזור האישי דרך כניסת המנויים https://get-lunch.xyz/, להתחבר באמצעות תעודת הזהות של התלמיד ומספר הטלפון אתו נרשמתם (או של ההורה או התלמיד), שם ניתן תמיד לבטל ימים שבחרתם ו/או להזמין ימים חדשים. מאחר ואנו מזמינים את המנות מראש שינוי שתבצעו בימים א-ג יכנס לתוקף ביום א' הראשון לאחר מועד העדכון. שינוי שתבצעו בימים ד' עד שבת יכנס לתוקף ביום א' השני לאחר מועד העדכון.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובהעדר תשתיות מתאימות בבית הספר, אנו מחויבים לעשות שימוש בכלים ואריזות חד פעמיים. אנחנו שמים דגש על נושא איכות הסביבה ופועלים למחזר את האריזות ושאריות המזון. פחים לאיסוף יוצבו במרחבי האכילה.

המנות מוזמנות מראש וניתן להזמין מנות מלאות. אתם מוזמנים בשמחה לחלוק את ארוחת הצהריים עם חברים.

לצערנו, מאחר והמנות לרגישים מוזמנות מגורם חיצוני המאושר לכך, לא נוכל להתחייב מראש לסוג המנה. את המנות שנגיש כל שבוע תוכלו לראות בתפריט האלרגנים במופיע בקישור זה: https://get-lunch.xyz/
מאחר ואנו נערכים ומבצעים הזמנות אצלנו במטבחים לפחות שבוע מראש עבור כל מנה שהזמנתם, את כל המנות שמוזמנות מראש לא נוכל להחזיר. אתם כמובן יכולים לאסוף את המנה או להעביר אותה לחבר. במקרה שאתם יודעים מראש שאתם לא מגיעים לבית הספר, ניתן להקפיא את המנה (ראה בשאלה הבאה). 

במקרה כזה אנו רק מבקשים שתעדכנו באזור האישי מספיק זמן מראש. אתם יכולים לבטל את המנה ביום זה או להקפיא את המנוי במקרה שלא תגיעו כל השבוע.
עד שלא תשנו באזור האישי את בחירת המנות ו/או הימים, לא נספק את הלאנצ'ים.
מתי צריך להודיע? על כל היעדרות בשבוע מסוים נבקש לקבל הודעה בימים א-ג בשבוע הקודם
.

ניתן בכל עת להיכנס לאזור האישי דרך כניסת המנויים https://get-lunch.xyz/, להתחבר באמצעות תעודת הזהות של התלמיד ומספר הטלפון אתו נרשמתם (או של ההורה או התלמיד), שם ניתן תמיד לבטל מנות שבחרתם או להקפיא את מנוי (יקפיא את כל ההזמנות של השבוע). מאחר ואנו מזמינים את המנות מראש ביטול שיתקבל בימים א-ג יכנס לתוקף ביום א' הראשון לאחר מועד בקשת הביטול. ביטול שתבצעו בימים ד' עד שבת יכנס לתוקף ביום א' השני לאחר מועד הביטול. הביטול הנו לכל יום מנוי שבחרתם בנפרד.

כדי להקל על כולם ולהימנע מחיובים / זיכויים מיותרים, אנו מבצעים את החיוב מידי שבוע, בימי שלישי בחצות, עבור השבוע העוקב.

רכישת מזון בלאנצ'ים הינה זכות של התלמיד והוא רשאי לנצלה לכל הימים, בחלקם או בכלל לא בהתאם לצרכיו והעדפותיו האישיות. אנו מעודדים את כולם, גם מי שהביא מזון מהבית או סתם רוצה לשבת לשהות במרחב לאנצ'ים. יחד עם זאת, נשמח להשתתפות רחבה על מנת שניתן יהיה להשתפר

 

לא תוגש שתייה.

על פי הנחיות חוזר מנכ"ל החדש של משרד החינוך ניתן להגיש בקפיטריה מים וחלב בלבד. אולם, אנו חושבים שקניית בקבוקי מים הינה מיותרת מבחינה תקציבית וסביבתית ולכן מזמינים את תלמידי ביה"ס להמשיך ולהביא מים בבקבוק רב פעמי מהבית.

הארוחות הינם ללא מזומן, ניתן לשלם באמצעות האתר בלבד, בכרטיס אשראי. במידה ויש בעיה מיוחדת, יש לפנות אלינו

לא ניתן לבטל מנות שכבר הוזמנו. ממליצים להזמין ולטעון ממגוון המנות השונות כך ניתן יהיה להתנסות. בכל זאת רוצים לבטל? אין בעיה לבטל בהתראה של שבוע מראש.
גלילה למעלה